Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 6 sierpnia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Opole 88 - Przeboje
Kolejne spotkanie z piosenkami z opolskich festiwali to lata 80-te, wydaje się, że dzisiaj coraz częściej wspominane i doceniane, gdyż wcale nie dominuje elektroniczny pop, a wśród festiwalowych gwiazd mamy nadal różnorodne style i artystów zarówno pamiętających jego początki, jak i debiutantów, z których wielu stanie się wkrótce gwiazdami.

Duran Duran - Arena
Pierwszy okres działalności grupy podsumowany został zapisem światowej trasy koncertowej i udowadnia, że na scenie zespół dostawał naprawdę rockowej energii i wrzucanie go do gatunku new romantic, jakkolwiek nie bez częściowej racji, zupełnie nie odzwierciedla tego, co naprawdę grał w pierwszej dekadzie lat 80-tych.

Do słuchania od 23:05 do 1:00, w każdy wtorek i czwartek zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Medalowo zapraszamy państwa na piątkowy magazyn reporterów Radia Opole, w którym dziś chodzenie w roli głównej. Bo - mamy złoto! Dawid Tomala z AZS- u Politechniki Opolskiej wychodził złoty medal na dystansie 50 km na IO w Tokio.

Ale będą też inne tematy związanie z... chodzeniem. - Aby dotrzeć do celu, trzeba się nachodzić - mówią korzystający z opolskiego dworca PKP. Prowadzony remont przejścia podziemnego między peronami wymusił organizację - powiedzmy - przejścia tymczasowego. To znajduje się..... Nie będę jeszcze zdradzać, powiem tylko, że w magazynie zapachnie mistrzem Bareją.

I dalej też będzie o chodzeniu, bo sierpniu - w drogę ruszają pielgrzymki. A pod stacją krwiodawstwa ustawiają się ogonku chętni do podzielenia się darem życia. Skąd taki "ruch w krwistym interesie"?

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo: agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »