Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 5 sierpnia 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Zajrzymy na 31. Międzynarodowy Kurs Muzyczny odbywający od 1 sierpnia na Opolszczyźnie. Zabrzmi również muzyka Władysława Żeleńskiego, choć dominować będą kompozycje George'a Gershwina.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

16:00 POPOŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
Pracodawca będzie mógł pytać, czy pracownik zaszczepił się przeciwko covid-19. Będzie mógł także zdecydować o przesunięcie pracownika na inne stanowisko, jeśli ten szczepienia nie ma, a nawet - w przypadku, gdy nie znajdzie dla pracownika zadań w innym dziale - będzie mógł go zwolnić.
Nad taką zmianą przepisów zastanawiają się rządzący. Jak do tego podchodzą pracodawcy a jak związki zawodowe? Porozmawiamy o tym w radiowej debacie "Pracodawcy, związkowcy. Wspólna Sprawa"

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Aneta Skomorowska-Kobza (w co drugi i ostatni wtorek miesiąca po godz. 16:05 na magazyn spięcie zapraszają Piotr Cywiński i Michał Rachoń). Z autorką można kontaktować się mailowo: aneta.skomorowska@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »