Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 4 sierpnia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Uriah Heep - Live 1973

Pierwsza koncertowa płyta jednej z legend hard rocka, podsumowująca pierwszy (i zdaniem wielu najlepszy) okres twórczości. Niewątpliwą zaletą jest nie tylko to, że zespół nie odgrywa wyłącznie studyjnych nut, ale też dodatkowe utwory, których na płytach nie znajdziemy (jak kompilacja słynnych rock and rolowych hitów). Miłym, jak myślę, bonusem tego spotkania, będzie singiel naszego rodzimego TSA.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
19:00 REWIRY KULTURY
W czwartkowych Rewirach Kultury (04.08) rozwiązanie wczorajszego konkursu na znajomość naszej radiowej powieści "Ostre cięcie". Sprawdzimy także jak będzie wyglądał Prudnik Jazz Festival a także zaprosimy do Kędzierzyna-Koźla na wystawę historyczną "Kobiety w K.L. Auschwitz". Naszym gościem będzie dr Izabela Migocz z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu. Adam Budzik powie o swojej powieści "Ostre cięcie", której premierowy odcinek usłyszymy przed godziną 21.00.

W audycji również:
20:50 Ostre cięcie - powieść Adama Budzika czyta Grażyna Misiorowska

Do słuchania od 19:05 do 21:00 zaprasza Mariusz Majeran Z autorem można kontaktować się mailowo:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »