Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 4 sierpnia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Uriah Heep - Live 1973

Pierwsza koncertowa płyta jednej z legend hard rocka, podsumowująca pierwszy (i zdaniem wielu najlepszy) okres twórczości. Niewątpliwą zaletą jest nie tylko to, że zespół nie odgrywa wyłącznie studyjnych nut, ale też dodatkowe utwory, których na płytach nie znajdziemy (jak kompilacja słynnych rock and rolowych hitów). Miłym, jak myślę, bonusem tego spotkania, będzie singiel naszego rodzimego TSA.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT
Strefy: fantasy, japońska, furry, gier planszowych, cosplay i pasji. Warsztaty, prelekcje, konkursy. Uczestnicy Festiwalu Fantastyki Nyskon, który odbywać się będzie na terenie fortów nyskich nie będą się nudzić. O przygotowaniach do imprezy (nie tylko dla miłośników fantastyki!) porozmawiamy z jej organizatorami - Arkadiuszem Budnym i Hubertem Ratajczakiem.
Jak co środę spotkamy się także z red. Małgorzatą Ślusarczyk, która w cotygodniowym cyklu wprowadza nas w świat muzyki klasycznej.

W audycji również:
10:10 Klasyczne opolskie – Małgorzata Ślusarczyk
  • Od 1 sierpnia trwa na Opolszczyźnie 31. Międzynarodowy Kurs Muzyczny w Opolu oraz towarzyszący mu 14. Festiwal "Śląskie Lato Muzyczne", a choć kilka koncertów już się odbyło, sporo ciekawych propozycji wciąż przed nami. O klimacie, a przede wszystkim programie koncertów opowiedzą nam Elżbieta Adamska-Mross i Maciej Lamm.
10:45 Ostre cięcie - powieść Adama Budzika czyta Grażyna Misiorowska
11:35 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:05 do 12:00 zaprasza Agnieszka Wawer-Krajewska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »