Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 3 sierpnia 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
"Playin with My Friends: Bennett Sings the Blues" to album Tony'ego Bennetta z 2001 roku z duetami z wybitnymi wokalistami.

Sitkowski Band - Two Generations "Jazz Meets The Beatles" - to już drugi album Mirka Sitkowskiego, który powstał w Studio M im. SBB Radia Opole, lecz tym razem z nowym, dwupokoleniowym składem zespołu. Płyta ta to wybrane nastrojowe i emocjonalne kompozycje The Beatles, zagrane w jazzowej odsłonie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Stanowcze "nie" dla driftów i wyścigów ulicami Opola. W weekend mundurowi wylegitymowali ponad 40 osób i nałożyli 22 mandaty karne, w tym 11 za przekroczenie prędkości. - Nie ma przyzwolenia i akceptacji na nielegalne wyścigi, które stanowią śmiertelne zagrożenie nie tylko dla ich uczestników, ale również dla osób postronnych - mówi policja. A jak duży jest problem z amatorami szybkiej jazdy w stolicy regionu? O tym w programie.

W Strzelcach Opolskich trwają prace ekshumacyjne na terenie dawnego cmentarza przywięziennego. Nekropolia była używana do lat 40. XX wieku, a byli tam chowani zmarli więźniowie. Nic nie wskazuje na to, by byli to żołnierze wyklęci. Co do tej pory odkryto i ustalono? Tematem zajęła się nasza reporterka.

W lesie, na drodze, a czasem na opuszczonej posesji są porzucane niechciane psy i koty. W wakacje ten problem się nasila. Opolscy działacze organizacji, które pomagają zwierzętom jeżdżą często do tego typu interwencji. Szczegóły - w magazynie "Reporterskie tu i teraz".

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Marzena Śmierciak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
marzena.smierciak@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »