Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 lipca 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Sopot 76
Podczas festiwalu sopockiego występowały nie tylko zagraniczne gwiazdy (chociaż niewątpliwie były wielką atrakcją i jego wyróżnikiem), ale również rodzimi artyści i właśnie taki przegląd sopockich przebojów mamy na prezentowanej płycie.

Opole 76
Płyta z tego samego roku, co sopockie przeboje, więc niezwykle ciekawe jest, w takim zestawieniu, nie tylko ich porównanie, ale też prześledzenie tego, co było wówczas w muzyce popularne.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Znowu "pamiątka" z czasów wojennych, znowu ewakuacja. Mieszkańcy Kopic po raz trzeci w ciągu ostatniego miesiąca muszą opuścić swoje domy, bo w pobliżu, przy okazji remontu rasy wojewódzkiej, natrafiono na niewybuch. W magazynie dziś relacja reportera, który będzie na miejscu.

Potem zajrzymy do Strzelec Opolskich. Jak wiedzą Państwo z wiadomości Radia Opole na dawnym cmentarzu przywięziennym ruszyły prace ekshumacyjnej. Co prócz kości znaleźli archeolodzy? Odpowiedź w materiale Agnieszki Pospiszyl.

Sprawdzimy również czy na półmetku lata młodzi mogą jeszcze znaleźć wakacyjną pracę a na deser będziemy łagodzić obyczaje wspólnie z uczestnikami 8. Międzynarodowej Akademii Wiolonczelowej w Nysie.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo: agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »