Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 lipca 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Sopot 76
Podczas festiwalu sopockiego występowały nie tylko zagraniczne gwiazdy (chociaż niewątpliwie były wielką atrakcją i jego wyróżnikiem), ale również rodzimi artyści i właśnie taki przegląd sopockich przebojów mamy na prezentowanej płycie.

Opole 76
Płyta z tego samego roku, co sopockie przeboje, więc niezwykle ciekawe jest, w takim zestawieniu, nie tylko ich porównanie, ale też prześledzenie tego, co było wówczas w muzyce popularne.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
12:00 POŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
W samorządowej odsłonie Południowej Loży Radiowej przeniesiemy się na północny kraniec naszego województwa, a naszym gościem będzie Jarosław Tkaczyński, burmistrz Praszki. Będziemy rozmawiać o największej inwestycji w powiecie oleskim i jej znaczeniu nie tylko mieszkańców ale i samej gminy. Chodzi o amerykańską firmę Neapco, o którą zabiegała Praszka ale i sąsiednia gmina Wieluń. Finalnie inwestor wybrał Praszkę. Dlaczego?

12:15 Samorządowa środa

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 12:05 do 13:00 zaprasza Joanna Matlak. Z autorką można kontaktować się mailowo: joanna.matlak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »