Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 lipca 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Nagrania z ACT Music – niemieckiej wytwórni płytowej wydającej głównie albumy jazzowe, założonej w 1992 roku przez Siegfrieda Locha. Dla wydawnictwa nagrywali m.in. Esbjörn Svensson Trio, Nils Landgren, Vijay Iyer, Michael Wollny i Leszek Możdżer. David Binney to amerykański saksofonista altowy i kompozytor.

Norah Jones – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i pianistka. Członkini zespołów The Little Willies i Puss n Boots. Dziewięciokrotna laureatka nagrody amerykańskiego przemysłu fonograficznego Grammy.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W Hiszpanii nasila się piąta fala zachorowań na Covid-19, włoski rząd pracuje nad wprowadzeniem obowiązku szczepień dla poszczególnych grup zawodowych. A Polacy? Wakacje rozchodzą się na pniu. Niespotykane od lat zjawisko masowego wykupu ofert obserwuj touroperatorzy. I o tym będzie w magazynie reporterów Radia Opole.

Sprawdzimy też czym się różni pszenica konsumpcyjna od ciasteczkowej i czy obie będą w to lato "sypały". Wybierzemy się też w kurs oldtimerem. Co nas ciągnie do starych aut? Potrzeba ciągłych napraw czy może zapach? Będzie też pożegnanie się z naszą klasą, czyli polskim serwisem społecznościowym, który o północy kończy swój wirtualny żywot.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »