Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 lipca 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Nagrania z ACT Music – niemieckiej wytwórni płytowej wydającej głównie albumy jazzowe, założonej w 1992 roku przez Siegfrieda Locha. Dla wydawnictwa nagrywali m.in. Esbjörn Svensson Trio, Nils Landgren, Vijay Iyer, Michael Wollny i Leszek Możdżer. David Binney to amerykański saksofonista altowy i kompozytor.

Norah Jones – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i pianistka. Członkini zespołów The Little Willies i Puss n Boots. Dziewięciokrotna laureatka nagrody amerykańskiego przemysłu fonograficznego Grammy.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

9:00 DOBRY MOMENT
Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy! W jaki sposób można dołączyć do akcji i dlaczego warto? O tym w m.in. programie. Będzie także o branży weselnej, która długo czekała na odmrożenie, a aktualnie przeżywa oblężenie. Kamerzystę i fotografa Jarosława Morawskiego zapytamy, czy trudno obecnie znaleźć fachowców, którzy uwiecznią ten wyjątkowy dzień.

Tradycyjnie we wtorek nie może zabraknąć także spotkania z ekspertem ZUS-u. Naszym gościem będzie Sebastian Szczurek, który odpowie na pytania dotyczące świadczenia "Dobry start". Komu przysługuje 300 plus i jakie wątpliwości warto rozwiać w tym temacie? O tym po godz. 10. Nasz rozmówca odpowie także na pytania słuchaczy pod numerem telefonu 77 401 33 01.

W audycji również:
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:05 do 12:00 - w zastępstwie Agnieszki Wawer-Krajewskiej i Wiesława Kolbusza - zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »