Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 24 lipca 2021 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Nagrania międzynarodowej orkiestry, która ma swoją bazę w Dublinie i wykonuje polską muzykę ludową oraz klezmerską. Szefem The Supertonic Orchestra jest Przemysław Łosowski. "Gędźbowa Knieja" - to projekt Woody od Music - Jorgi, wydany przez wytwórnię Kamahuk w 1994 roku.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

15:00 CAŁY NASZ SPORT
Rozpoczęły się długo oczekiwane, przesunięte z powodu pandemii o rok Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Mimo rygorystycznych obostrzeń sanitarnych, braku kibiców na trybunach czy problemów organizacyjno-logistycznych - liczymy na duże sportowe emocje i przede wszystkim udane występy biało-czerwonych.

W naszym programie w drugim dniu olimpijskiej rywalizacji z dużą uwagą będziemy obserwować występy licznej grupy polskich sportowców. O medale powalczą kolarze szosowi: Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski i Rafał Majka.

W eliminacjach wystartują nasi łucznicy, strzelcy, szermierze, tenisiści, tenisiści stołowi, koszykarze 3x3 i wioślarze.

Na turnieju olimpijskim w Tokio po raz pierwszy zaprezentują się dziś również siatkarze reprezentacji Polski. Pierwszym rywalem w walce o medale będzie Iran.

Do słuchania od 15:05 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »