Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 24 lipca 2021 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Nagrania międzynarodowej orkiestry, która ma swoją bazę w Dublinie i wykonuje polską muzykę ludową oraz klezmerską. Szefem The Supertonic Orchestra jest Przemysław Łosowski. "Gędźbowa Knieja" - to projekt Woody od Music - Jorgi, wydany przez wytwórnię Kamahuk w 1994 roku.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

12:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY
Kask będzie niezbędny! Wyruszymy na paradę motocyklową z Prudnika do Głuchołaz. To wszystko w ramach imprezy "Motocyklem na Rock Festiwal Pogranicza", której Radio Opole jest patronem medialnym.

W programie pojawią się cenne rady dla tych, którzy planują dłuższe wakacyjne wyprawy na swoich jednośladach. Podpowiemy, o czym pamiętać i jak się spakować. Sprawdzimy, jaka odzież jest niezbędną częścią ekwipunku. Powiemy też o ważnych zasadach bezpieczeństwa!

Przypomnimy również wyprawę Idy Kołodziejczyk i Cezarego Rychlickiego, którzy pokonali 35 tysięcy kilometrów docierając z Polski do Kapsztadu. Zapraszamy!

Polecamy też Plenerowy radio-trening z Katarzyną Jędrzejewską. W każdą sobotę prezentujemy filmy przygotowane przez naszą specjalistkę, które pomogą nam zachować formę.

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »