Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 17 czerwca 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Przywołamy wciąż jeszcze żywe wspomnienia z wydarzeń muzycznych, które odbyły się na Opolszczyźnie po częściowym odmrożeniu obostrzeń. Relacjom tym będą towarzyszyły nie tylko uchwycone reportersko fragmenty koncertów, ale przede wszystkim powiązane tematycznie nagrania płytowe.

Do słuchania w każdą środę od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

16:00 POPOŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
W czwartkowej radiowej debacie "Pracodawcy-związkowcy. Wspólna sprawa" przyjrzymy się polskiej gospodarce. Trzecia fala koronawirusa za nami, w środę odnotowano tylko 8 zakażeń w całym kraju, można więc spojrzeć na to, co pandemia pozostawiła po sobie.

Mamy najniższe w UE bezrobocie, ale najwyższą inflację. Rynek nieruchomości "szaleje" tak jak ceny materiałów budowlanych. Prognozy wzrostu PKB mamy drugie najlepsze w Unii, ale za to duży wzrost zadłużenia. Jak to wpłynie na działające w kraju firmy i portfele pracowników? O tym podyskutujemy z naszymi gośćmi.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Aneta Skomorowska-Kobza. Z autorką można kontaktować się mailowo: aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »