Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 czerwca 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Michael Stanley Band - Stagepass

Pożegnaliśmy 5 marca bieżącego roku tego wspaniałego i klasycznego już amerykańskiego muzyka, świetne go gitarzystę i wokalistę, porównywalnego zarówno muzycznie, jak i poziomem technicznym (chociaż w takim klasycznym, amerykańskim graniu ważniejsze są serce i pasja) z takimi tuzami jak Bruce Springsteen. Najlepszym sposobem zapoznania się, jak i oddania hołdu jest płyta koncertowa (w tym przypadku mamy rok 1977, ale artysta pozostawał aktywny do końca i nagrywał również później ciekawe utwory, już jako solista), bo tu sprawdzał się najlepiej. Jest interakcja z publicznością, dłuższe zagrywki i popisy solowe, a nad całością unosi się pozytywny duch.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
8:00 PORANNA LOŻA RADIOWA
Specjalna akcja szczepień dedykowana ojcom i osobom powyżej 60 roku życia ruszyła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu. Niestety równolegle antyszczepionkowcy ruszyli z dezinformującą akcją billboardową. Obie te sprawy będą poruszone w Porannej Loży Radiowej.

W studiu Radia Opole gościć będzie lek. med Weronika Juruć z oddziału wewnętrznego USK, która obali mity dotyczące szczepień przeciwko covid-19 i Edyta Hanszke-Lodzińska, rzecznik szpitala, która wyjaśni, na czym polega akcja szczepień z okazji obchodzonego dzisiaj (23.06) Dnia Ojca.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 8:05 do 9:00 zaprasza Aneta Skomorowska-Kobza. Z autorką można kontaktować się mailowo: aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »