Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 20 czerwca 2021 roku

7:00 MAMY WEEKEND
Czy Hiszpania da się lubić? I które miejsce tego kraju najchętniej odwiedzają turyści z Polski? Odpowiedzi na te pytania w niedzielnym programie, oczywiście nawiązując do wczorajszego meczu w Euro 2020. A skoro o wakacjach mowa to podpowiemy, jak bezpiecznie schłodzić się nad wodą.

W audycji także:

07:05 Transmisja mszy świętej
08:05 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Nowe podejście do kształcenia, nabywanie nowych kompetencji i dostosowanie do funkcjonowania we współczesnym świecie - to niektóre z założeń polityki oświatowej w Opolu na najbliższe 10 lat. Po raz pierwszy przygotowano strategię obejmującą dekadę. A o jej szczegółach opowie w porannej rozmowie "W cztery oczy" Aleksander Iszczuk, naczelnik wydziału oświaty UM Opola.
08:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
08:40 Spod Znaku Rodła – Halina Nabrdalik
09:15 Mała kultura – Justyna Marcińska

  • Co to jest nuda i czy jest nam potrzebna? Na te pytania odpowiadali uczestnicy zajęć w Talentowni i mają dla nas kilka podpowiedzi, co robić, kiedy nie ma nic do roboty. W Małej Kulturze sprawdzimy też jak wypadli na scenie uczestnicy drugiego już Festiwalu Piosenki Przedszkolnej w Opolu. Żeby nie było mowy o nudzie sprawdzimy też jakie atrakcje czekają na najmłodszych w czasie Dni Opola, a na koniec półkolonie na sportowo na Politechnice Opolskiej.

10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Paweł Konieczny. Z autorem można kontaktować się mailowo: pawel.konieczny@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2021 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »