Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 19 czerwca 2021 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Kompilacja nagrań Muzyki Świata - utwory inspirowane muzyką etniczną, których wspólną cechą jest interpretacja tradycji. Portugalskie fado, rytmy z Mali, estoński jazz itp. Afrykańskie rytmy plemiennych zespołów rdzennych z Burkina Faso, Tanzanii oraz Francji.

Do słuchania w każdy piątek od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

15:00 CAŁY NASZ SPORT

Dzisiejszy program zdominuje futbol. Na piłkarskich mistrzostwach Europy swój drugi mecz rozegrają Polacy. Rywalem biało-czerwonych będzie Hiszpania. O możliwych scenariuszach wieczornej konfrontacji w Sewilii opowiedzą nam eksperci: trenerzy i byli reprezentanci kraju.

Sporo miejsca poświęcimy także występom Odry Opole w zakończonym już sezonie Fortuna 1. Ligi. Gościem audycji będzie Tomasz Lisiński – prezes klubu.


Dzisiaj po raz ostatni w tym sezonie na boiska wybiegną piłkarze III ligi. Z naszymi mikrofonami będziemy w Nysie na meczu Polonii z Rekordem Bielsko-Biała. Dla gospodarzy to pożegnanie z tym poziomem rozgrywek, bo już wcześniej zostali zdegradowani i przynajmniej na rok opuszczają rozgrywki III ligi.

Z innych dyscyplin sportowych skupimy się przede wszystkim na żużlu i zapowiedzi niedzielnej (20.06) ligowej konfrontacji Kolejarza Opole w Poznaniu z PSŻ.

Do słuchania od 15:05 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski. Z autorem można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »