Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 15 czerwca 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Stefan Schultze to pianista i kompozytor. W swoim stylu łączy elementy nowej muzyki i jazzu, a swoje kompozycje wykonuje „niemal klasycznie”.

Jazz Q, jedna z przodujących czechosłowackich formacji jazz-rockowych, dowodzona przez pianistę Martina Kratochvíla, w lipcu 1972 roku pojawiła się na deskach festiwalu jazzowego w Pori i… wzięła publiczność szturmem. Dzieląc scenę z kwintetem Chicka Corei, zaczarowali słuchaczy doskonałym fusion na światowym poziomie.

Legendarna wokalistka jazzowa, Deborah Brown.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

16:00 POPOŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
Zdalne nauczanie oraz absencja nauczycieli i uczniów - to główne problemy, z którymi w minionych miesiącach borykała się oświata. Jaki jest tego bilans na koniec roku szkolnego? Rozmawiać o tym będziemy w Popołudniowej Loży Radiowej. Na oświatowe zawirowania spojrzymy przez pryzmat funkcjonowania szkół prowadzonych przez stowarzyszenia, które wydają się być w trudniejszej sytuacji od placówek podległych samorządom lokalnym. W programie wypowiadać się będą dyrektorzy szkół z Głuchołaz i Łąki Prudnickiej.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Jan Poniatyszyn. Z autorem można kontaktować się mailowo: jan.poniatyszyn@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »