Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 15 czerwca 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Stefan Schultze to pianista i kompozytor. W swoim stylu łączy elementy nowej muzyki i jazzu, a swoje kompozycje wykonuje „niemal klasycznie”.

Jazz Q, jedna z przodujących czechosłowackich formacji jazz-rockowych, dowodzona przez pianistę Martina Kratochvíla, w lipcu 1972 roku pojawiła się na deskach festiwalu jazzowego w Pori i… wzięła publiczność szturmem. Dzieląc scenę z kwintetem Chicka Corei, zaczarowali słuchaczy doskonałym fusion na światowym poziomie.

Legendarna wokalistka jazzowa, Deborah Brown.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

12:00 CO TAM PANIE W POLITYCE?
Tradycyjnie - jak w każdy wtorek - komentarze i opinie na bieżące tematy polityczne.
Do słuchania zapraszają Piotr Gociek (Jedynka.Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Aneta Skomorowska-Kobza (Radio Opole).

W programie poruszymy między innymi temat wyniku niedzielnych wyborów przedterminowych na prezydenta Rzeszowa, oraz tego, czy to już "wind of change" jak śpiewali Scorpions, czyli wiatr zmian, czy może jedna jaskółka wiosny nie czyni?

Porozmawiamy także o głosowaniu nad wyborem Rzecznika Praw Obywatelskich, oraz o szczegółach porozumienie Kaczyński-Kukiz.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 12:05 do 13:00 zapraszają Aneta Skomorowska-Kobza i Piotr Gociek. Z autorami można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl

Aneta Skomorowska-Kobza, Piotr Gociek
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »