Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 15 czerwca 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Stefan Schultze to pianista i kompozytor. W swoim stylu łączy elementy nowej muzyki i jazzu, a swoje kompozycje wykonuje „niemal klasycznie”.

Jazz Q, jedna z przodujących czechosłowackich formacji jazz-rockowych, dowodzona przez pianistę Martina Kratochvíla, w lipcu 1972 roku pojawiła się na deskach festiwalu jazzowego w Pori i… wzięła publiczność szturmem. Dzieląc scenę z kwintetem Chicka Corei, zaczarowali słuchaczy doskonałym fusion na światowym poziomie.

Legendarna wokalistka jazzowa, Deborah Brown.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

8:00 PORANNA LOŻA RADIOWA
Minęła połowa kadencji samorządu. W Porannej Loży Radiowej w studiu Radia Opole gościć będzie wicemarszałek województwa opolskiego Zbigniew Kubalańca. Porozmawiamy o tym, co udało się zrobić przez ostatnie dwa i pół roku, oraz o tym, co jeszcze jest do zrobienia.

W drugiej części programu połączymy się z radnym sejmiku województwa opolskiego z Prawa i Sprawiedliwości Bogdanem Tomaszkiem. Oceni on dwa i pół roku działań zarządu województwa.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 8:05 do 9:00 zaprasza Aneta Skomorowska-Kobza. Z autorką można kontaktować się mailowo: aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »