Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 13 czerwca 2021 roku

17:00 CAŁY NASZ SPORT
Sportowych emocji dostarczą nam przede wszystkim żużlowcy Kolejarza Opole, którzy w kolejnym meczu o ligowe punkty rywalizować będą z Wolfe Wittstock. Nasza drużyna, która świetnie rozpoczęła tegoroczny sezon jest zdecydowanym faworytem w konfrontacji z ekipą naszych zachodnich sąsiadów.

Bardzo dużo miejsca poświęcimy również piłce nożnej i rozpoczętych właśnie mistrzostwom Europy. Polacy w pierwszym meczu zagrają w poniedziałek (14.06) ze Słowacją. O Euro i meczach biało-czerwonych porozmawiamy z przedstawicielami Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Opolu.

W programie połączy się także ze stadionem Widzewa, gdzie w ostatnim meczu sezonu rozgrywek Fortuna 1. Ligi rywalizowali piłkarze opolskiej Odry. Niebiesko-czerwoni niemal do samego końca liczyli się w walce o baraże do ekstraklasy.

W sekwencji piłkarskiej również podsumowanie udanych występów w futsalowej ekstraklasie Dremana Opole Komparchcice oraz Ruchu Zdzieszowice w rozgrywkach IV ligi, który z dużą przewagą wywalczył awans o klasę wyżej.

Mówić będziemy także o mistrzostwach Polski seniorów w Taekwon-do, które w ten weekend rozgrywane są w Głubczycach.

Do słuchania od 17:00 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »