Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 13 czerwca 2021 roku

7:00 MAMY WEEKEND (niedziela)
W niedzielny poranek odwiedzimy leśne szkoły z charakterem. To nowy projekt mający na celu edukację młodzieży w zakresie ochrony środowiska. Powiemy też o nowoczesnych urządzeniach stojących na straży polskich granic, a także o pomysłach na walkę z otyłością.

W audycji także:
07:05 Transmisja mszy świętej
08:05 W cztery oczy – Joanna Matlak
  • Porannym gościem będzie Jakub Roszuk, dyrektor biura opolskiego oddziału Polskiego Związku Wędkarskiego. Nasz gość opowie o trwającym zarybianiu opolskich akwenów.
08:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
08:40 Spod Znaku Rodła – Halina Nabrdalik
09:15 Mała kultura – Justyna Marcińska
  • Można na jego liczyć, zawsze chce się bawić, może być człowiekiem, ale nie musi. Definicję przyjaciela doskonale znają przedszkolaki z Zawady. W audycji również zaproszenie na Festiwal Książki w Opolu i konkurs dla wokalistek i wokalistów, który ogłosiło Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Organizatorzy czekają na zgłoszenia w czterech kategoriach wiekowych. Najmłodsi już powinni szukać dla siebie odpowiedniego pokładu.
10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek

Do słuchania od 7:05 do 11:00 - w zastępstwie Pawła Koniecznego - zaprasza Daniel Klimczak. Z autorem można kontaktować się mailowo: daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2021 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »