Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 7 maja 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Krzysztof Krawczyk - "Dla mojej dziewczyny"

Płyta, w warstwie tekstowej, w całości poświęcona kobietom. Mamy rok 1979, a więc szczyt popularności Artysty i nimb amanta polskiej estrady. Nie brak tu jednak zarówno wesołych, pogodnych utworów, jak i pełnych poważnej zadumy, ukazujących blaski i cienie miłości, czy życia po prostu.

Status Quo - "Whatever You Want"

Dwunasty album zespołu, wydany w tym samym roku, co prezentowana płyta Krzysztofa Krawczyka. Grupa nigdy nadmiernie nie eksperymentowała ze swoim stylem, ale płytą tą potwierdza swój status legendy brytyjskiego rocka i jak mało kto, po tylu latach, ciągle potrafi nagrywać zapadające w pamięć przeboje.

Do słuchania od 23:05 do 1:00, w każdy wtorek i czwartek zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
8:00 PORANNA LOŻA RADIOWA
Porannym gościem Radia Opole będzie politolog dr Bartłomiej Machnik, z którym porozmawiamy o krótko i długofalowych konsekwencjach politycznych głosowania ws. Ratyfikacji Funduszu Odbudowy. Co z jednością opozycji, ale i obozu rządzącego?

Po 8.30 naszym gościem będzie natomiast senator PiS, Jerzy Czerwiński, którego zapytamy czy senat, jest już gotowy do debaty nad funduszem odbudowy. Czy będą poprawki i jak finalnie zagłosuje izba wyższa? .

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!


Do słuchania od 08:05 do 09:00 zaprasza Joanna Matlak. Z autorką można kontaktować się mailowo: joanna.matlak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »