Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 13 maja 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Porozmawiamy o blaskach i cieniach przygotowań do 37. Festiwalu "Muzyczne Święto Kwitnących Azalii" im. Zbigniewa Pawlickiego w Mosznej, a także udziale uzdolnionej młodzieży w tym wydarzeniu. W warstwie muzycznej nie zabraknie natomiast muzyki kompozytorów urodzonych 12 maja.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

13:00 TRENDY I OWĘDY
Mamy sezon na... podloty. Czym są i jak należy z nimi postępować powie Łukasz Berlik z Opolskiego Towarzystwa Przyrodniczego.

W audycji także m.in.:
13:50 Mądre ryby nie biorą – Kacper Śnigórski
  • Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało sześć osób w sprawie korumpowania funkcjonariuszy Służby Więziennej w zakładzie penitencjarnym w Nowogardzie w województwie zachodniopomorskim. Jacek P. pseudonim Ślepak, były współpracownik gangu „Oczki” i mafii pruszkowskiej - to jedna z osób, które korumpowały dyrekcję zakładu karnego. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali dyrektorkę więzienia podpułkownik Luizę W. i jej zastępcę kapitana Roberta B.
14:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski

Do słuchania od 13:05 do 15:00 zapraszają Beata Granatowska i Ireneusz Prochera. Z autorami można kontaktować się mailowo:
beata.granatowska@radio.opole.pl
ireneusz.prochera@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »