Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 12 maja 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Krzysztof Krawczyk - Pieśni Sergiusza Jesienina
  • Wyjątkowa płyta z pieśniami do wierszy wybitnego poety Sergiusza Jesienina, ukazała Krzysztofa Krawczyka nie tylko, jako rockmana i lwa festiwalowych estrad, ale również ambitnego i wrażliwego Twórcę.

Bruce Willis - The Return Of Bruno
  • Wielu zachodnich aktorów i aktorek nagrywało płyty z piosenkami. Dla jednych było to często główne z czasem zajęcie, dla innych poboczne projekty dla czystej radości. Ze względu na repertuar, energię, sięgniecie do korzeni amerykańskiej muzyki soulowo-bluesowej, do tej drugiej kategorii można zaliczyć muzyczne dokonania Bruce'a Willisa (blisko tu do słynnych Blues Brothers), pomimo rozrywkowego charakteru, poziom i warsztat mamy tu w stu procentach rzetelny i na najwyższym poziomie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Opolska policja ustala okoliczności napaści na kierowcę autobusu prywatnego przewoźnika. Straszy mężczyzna został zaatakowany podczas realizacji ostatniego tego dnia kursu na trasie Grodziec - Opole. Jak ustaliliśmy, podejrzany jest już zatrzymany. Miał zaatakować zaraz po tym, jak kierowca zwrócił mu uwagę przy wejściu do autobusu, że nie ma maseczki na twarzy. Więcej o tej sprawie - w magazynie reporterów Radia Opole.

W programie poznamy też nagrodzone i wyróżnione firmy w konkursie "Opolska Marka".

Będziemy też nad Jeziorem Turawskim. Dziś zarybiano ten akwen szczupakami, wczoraj - węgorzami. Nasza reporterka wypłynęła łodzią z wędkarzami i w tym uczestniczyła.

Odwiedzimy też opolskie DPS-y, gdzie powoli wraca nowa - stara rzeczywistość. Podopieczni nie są już tak izolowani ze względu na pandemię - mogą spotykać się już z bliskimi i wychodzić do ogrodu.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od poniedziałku do piątku od 15:05 do 16:00 zaprasza Marzena Śmierciak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
marzena.smierciak@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »