Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 9 maja 2021 roku

23:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Posłuchamy nowej płyty Liquid Tension Experiment. Supergrupa triumfalnie powróciła po 22 latach przerwy! Na playliście nie zabraknie poza tym Toola, Less Is Lessie, Schemy czy Lunatic Soul. Wrócimy też do legendarnego koncertu Dream Theater uwiecznionego na albumie "Live at Budokan".

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Tomasz Wojtyłko. Z autorem można kontaktować się mailowo: tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

17:00 CAŁY NASZ SPORT
W programie sprawdzimy jak we wczorajszym spotkaniu przeciwko Stali Mielec poradziły sobie siatkarki Uni Opole. Jeżeli wygrały mogą już świętować awans do TAURON Ligi. Jeżeli jednak górą były rywalki, to dzisiaj (09.05) odbędzie się kolejne spotkanie w Mielcu, które będziemy relacjonować w naszym programie.

Ponadto, jak zwykle dużo wyników z boisk piłkarskich od ekstraklasy aż po klasę okręgową i ligi zagraniczne. Nie zabraknie też najświeższych doniesień agencyjnych, z kraju, świata i regionu.

Do słuchania od 17:00 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »