Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 7 maja 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Krzysztof Krawczyk - "Dla mojej dziewczyny"

Płyta, w warstwie tekstowej, w całości poświęcona kobietom. Mamy rok 1979, a więc szczyt popularności Artysty i nimb amanta polskiej estrady. Nie brak tu jednak zarówno wesołych, pogodnych utworów, jak i pełnych poważnej zadumy, ukazujących blaski i cienie miłości, czy życia po prostu.

Status Quo - "Whatever You Want"

Dwunasty album zespołu, wydany w tym samym roku, co prezentowana płyta Krzysztofa Krawczyka. Grupa nigdy nadmiernie nie eksperymentowała ze swoim stylem, ale płytą tą potwierdza swój status legendy brytyjskiego rocka i jak mało kto, po tylu latach, ciągle potrafi nagrywać zapadające w pamięć przeboje.

Do słuchania od 23:05 do 1:00, w każdy wtorek i czwartek zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
16:00 POPOŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
Spore kontrowersje wywołał podział pieniędzy w konkursach ogłoszonych przez samorząd województwa opolskiego. Krytyczne opinie pojawiły się w mediach społecznościowych. Chodzi o dofinansowanie klubów sportowych. Internauci zastanawiają się, jaki klucz decydował o rozdziale tych pieniędzy i dlaczego niektórych pominięto? Sugeruje się wręcz, że szczególnie preferowane są kluby sportowe z Opola i Kluczborka. Związane z tym wątpliwości wyjaśnimy w Popołudniowej Loży Radiowej.

Gościem programu będzie
Zbigniew Kubalańca, wicemarszałek województwa opolskiego. Zaprezentujemy też kolejny odcinek audycji z cyklu opowiadającego o bohaterach Powstań Śląskich.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Jan Poniatyszyn. Z autorem można kontaktować się mailowo: jan.poniatyszyn@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »