Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 7 maja 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Krzysztof Krawczyk - "Dla mojej dziewczyny"

Płyta, w warstwie tekstowej, w całości poświęcona kobietom. Mamy rok 1979, a więc szczyt popularności Artysty i nimb amanta polskiej estrady. Nie brak tu jednak zarówno wesołych, pogodnych utworów, jak i pełnych poważnej zadumy, ukazujących blaski i cienie miłości, czy życia po prostu.

Status Quo - "Whatever You Want"

Dwunasty album zespołu, wydany w tym samym roku, co prezentowana płyta Krzysztofa Krawczyka. Grupa nigdy nadmiernie nie eksperymentowała ze swoim stylem, ale płytą tą potwierdza swój status legendy brytyjskiego rocka i jak mało kto, po tylu latach, ciągle potrafi nagrywać zapadające w pamięć przeboje.

Do słuchania od 23:05 do 1:00, w każdy wtorek i czwartek zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Członkowie rodziny, znajomi i koledzy ze służby żegnają w Raciborzu mł. asp. Michała Kędzierskiego - policjanta zastrzelonego podczas interwencji. A my zapytamy o bezpieczeństwo mundurowych w czasie interwencji. Czy nie czas na zaostrzenie przepisów? Potem będą interwencje z Opola.

Co z placem po kortach tenisowych przy Katowickiej. Półtora roku temu usłyszeliśmy, że będzie zmieniona funkcja, że może powstanie tam parking. Sprawdzimy także co z budową centrum przesiadkowego Opole Wschodnie. Wiele wskazuje, że do terminu budowa musimy się mocniej przywiązać.

W magazynie zaproszenie też na relacje sportowe w radiu Opole. A że podobno wreszcie zmierza do nas ciepła wiosna - będzie też o rowerach, choć w historycznym - kolekcjonerskim wydaniu.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »