Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 6 maja 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Przypomnimy emocje, jakie towarzyszyły młodzieży z Opola, Nysy i Częstochowy podczas wielkiej trasy polsko-litewskiej uświetniającej "Urodziny Mistrza Stanisława". Kolejną rocznicę urodzin kompozytora uczcimy ponadto wsłuchując się w pierwsze, dokonane na instrumentach historycznych, nagranie jednoaktowej opery "Flis".

Do słuchania w każdą środę od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Aż 21 ofiar śmiertelnych COVID-19 zanotowano w ciągu ostatniej doby w naszym regionie. Statystyki wciąż są przerażające. A my w czwartkowym magazynie reporterów Radia Opole sprawdzimy, jak przebiega rehabilitacja osób, które zwalczyły wirusa prowadzona w OCR w Korfantowie. Odwiedzimy też punk szczepień w Otmuchowie.

Będzie również interwencja z Opola. Postaramy się pomóc mieszkańcom ulicy Granicznej. Jaki jest ich problem? Szczegóły w magazynie.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo: agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »