Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 5 maja 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Krzysztof Krawczyk - Dla mojej dziewczyny

Płyta, w warstwie tekstowej, w całości poświęcona kobietom. mamy rok 1979, a więc szczyt popularności Artysty i nimb amanta polskiej estrady. Nie brak tu jednak zarówno wesołych, pogodnych utworów, jak i pełnych poważnej zadumy, ukazujących blaski i cienie miłości, czy życia po prostu.

Status Quo - Whatever You Want

Dwunasty album zespołu, wydany w tym samym roku, co prezentowana płyta Krzysztofa Krawczyka. Grupa nigdy nadmiernie nie eksperymentowała ze swoim stylem, ale płytą tą potwierdza swój status legendy brytyjskiego rocka i jak mało kto po tylu latach, ciągle potrafi nagrywać zapadające w pamięć przeboje.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
16:00 POPOŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
Stulecie działalności obchodzi Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. W Polsce jest ponad 16,5 tys. jednostek OSP. Zrzeszają one 690 tysięcy członków. O sytuacji OSP na Opolszczyźnie rozmawiać będziemy w Popołudniowej Loży Radiowej. Gościem programu będzie Józef Swaczyna, starosta strzelecki od wielu lat związany z OSP. W programie zapytamy m.in. o propozycję rządu dodatku emerytalnego dla strażaków z ochotniczych formacji.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od poniedziałku do piątku od 16:05 do 17:00 zaprasza Jan Poniatyszyn. Z autorem można kontaktować się mailowo: jan.poniatyszyn@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »