Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 5 maja 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Krzysztof Krawczyk - Dla mojej dziewczyny

Płyta, w warstwie tekstowej, w całości poświęcona kobietom. mamy rok 1979, a więc szczyt popularności Artysty i nimb amanta polskiej estrady. Nie brak tu jednak zarówno wesołych, pogodnych utworów, jak i pełnych poważnej zadumy, ukazujących blaski i cienie miłości, czy życia po prostu.

Status Quo - Whatever You Want

Dwunasty album zespołu, wydany w tym samym roku, co prezentowana płyta Krzysztofa Krawczyka. Grupa nigdy nadmiernie nie eksperymentowała ze swoim stylem, ale płytą tą potwierdza swój status legendy brytyjskiego rocka i jak mało kto po tylu latach, ciągle potrafi nagrywać zapadające w pamięć przeboje.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
8:00 PORANNA LOŻA RADIOWA
Od kilku dni nie ma innego tematu poza Krajowym Planem Odbudowy, wczoraj ratyfikował go sejm, ale wczoraj miała miejsce też konferencja komisarza UE ds. rolnictwa. I właśnie o sprawach związane z rolnictwem i przetwórstwem w KPO porozmawiamy z Antonim Konopką z zarządu województwa (PSL).

Kolejnego gościa Tomasza Kostusia posła PO zapytamy o wynik głosowania klubu Koalicji Obywatelskiej. Niemalże wszyscy, poza jednym posłem, wstrzymali się od głosu. Dlaczego?

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 8:05 do 9:00 zaprasza Joanna Matlak. Z autorką można kontaktować się mailowo: joanna.matlak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2021 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »