Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 kwietnia 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Klimat i żywiołowość nieobce są sztuce muzycznej. Poszukamy żywiołów ukrytych w muzyce klasycznej, ale przedpremierowo poznamy także fragmenty płyty będącej owocem niezwykłego projektu łączącego świat muzyki z ekologią!

Klimatycznie zrobi się również za sprawą rozmowy przybliżającej plany tegorocznego "Muzycznego Święta Kwitnących Azalii" w Mosznej.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Niedźwiedzie na tablicach rejestracyjnych, miłe karteczki od nieznajomych, czy cztery pory roku jednego dnia - to tylko niektóre ciekawostki, które wyróżniają Kanadyjczyków. Ale są znani przede wszystkim z uśmiechu i życzliwości! Zatem chcąc zarazić słuchaczy optymizmem porozmawiamy z najmłodszymi o kreatywności i ich bogatej wyobraźni. A ta będzie potrzebna, żeby zrozumieć problemy naszej planety.

W Dzień Ziemi wytkniemy sobie błędy, ale też pochwalimy za ekologiczne innowacje.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg

Do słuchania od poniedziałku do czwartku od 6:05 do 8:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »