Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 18 kwietnia 2021 roku

23:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Niebawem ukaże się nowa płyta tRK Project. Zrobimy sobie powtórkę starszego materiału. Pamiętacie jeszcze Tune i ich zjawiskowy debiut. Opuścimy też na jakiś czas Polskę i cofniemy się do lat 90.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Adam Wołek, dziennikarz TVP3 Opole. Z autorem można kontaktować się mailowo: adam.wolek@radio.opole.pl

7:00 MAMY WEEKEND
Trochę publicystyki, trochę edukacji i rozrywki – z dużą dawką pobudzającej i poprawiającej nastrój muzyki, by weekend był jak najbardziej udany.

W audycji także:
07:05 Transmisja mszy świętej
08:05 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Trwa spis powszechny. Każdy ma obowiązek dokonać samospisu przez internet. W kraju dokonało już tego ok. 8% populacji. Jak te statystyki wyglądają w naszym regionie, która gmina wypada najlepiej, a która najgorzej powie w porannej rozmowie "W cztery oczy" Monika Bartel z Urzędu Statystycznego w Opolu. Wyjaśni także zasady loterii, w której wszyscy, którzy spiszą się przez internet mogą wygrać samochód.
08:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
08:40 Spod Znaku Rodła – Halina Nabrdalik
  • W audycji o historii Polskiego Gimnazjum w Bytomiu, placówki kształcącej polską inteligencję w Niemczech.
09:15 Mała kultura – Justyna Marcińska
  • A dla najmłodszych konkurs piosenki, plastyczny i haftowana książka. W programie czeka na was również skrzat borówka i wiosna Jana Brzechwy. Nie zapomnijcie też o wspólnym śpiewaniu, do którego namawia Katarzyna Wybraniec z Filharmonii Opolskiej. A na koniec owocowy kanon w wykonaniu dziecięcego chóru. Czekamy na Was w niedzielny poranek!
10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Paweł Konieczny. Z autorem można kontaktować się mailowo: pawel.konieczny@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2021 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »