Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 11 kwietnia 2021 roku

23:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Płyty jakie wyszły w ostatnim czasie cieszą uszy słuchaczy. Zajmiemy się tylko pozycjami z ostatnich kilku miesięcy. Głównie zagranicznymi. Dlatego wybierzemy się m.in. do Norwegii i wgłębimy się w brzmienie płyty "A day at the beach" klimatycznego Airbag. Z półwyspu Skandynawskiego szybko nie wyjedziemy, bo zagrają nam panowie z Katatonii z ich ostatniego albumu "City Burials", ale potem Transatlantic zabierze nas za ocean.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Adam Wołek, dziennikarz TVP3 Opole. Z autorem można kontaktować się mailowo: adam.wolek@radio.opole.pl

11:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA

11 lat temu pod Smoleńskiem rozbił się Tupolew 154 z polską delegacją i prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele. Zginęło 96 osób; delegacja leciała do Katynia na uroczystości związane z rocznicą zamordowania polskich oficerów przez NKWD wiosną 1940 roku.

Gdzie jesteśmy dziś? Obchody 11 rocznicy odbędą się w reżimie sanitarnym, prokuratura wydłuża śledztwo do końca roku, Antoni Macierewicz zapowiada publikację raportu podkomisji smoleńskiej, a opozycja domaga się rozwiązania tejże komisji. Co na ten temat sądzą opolscy politycy?


Do słuchania od 11:05 do 12:00 zaprasza Joanna Matlak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
joanna.matlak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »