Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 9 kwietnia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Dwie różne płyty, które łączy wspólny cel, czyli działalność charytatywna. Pierwsza, wydana na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża, na której oprócz polskich artystów, usłyszymy nagrania podarowane przez wytwórnie z RFN, ZSRR czy artystę z dalekiej Japonii. Druga to zapis koncertu na rzecz UNICEF-u, a dokładnie Światowy Dzień dziecka. Tu główne role grają bracia Gibb z grupy Bee Gees, obok których pojawiają się gwiazdy takie jak Rod Stewart, Earth Wind and Fire czy ABBA.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
16:00 POPOŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
O rekreacji i pasjonatach aktywnego spędzania wolnego czasu powiemy w Popołudniowej Loży Radiowej. Gościem programu będzie Magdalena Donimirska-Wodzicka, prezes stadniny w Mosznej. Tamtejsze konie odnoszą sukcesy na arenach krajowych i zagranicznych. Jeździectwo jest już popularną formą rekreacji. W rozmowie poruszymy też aspekty związane z hodowlą koni i rentownością tej branży.

Kolejnym gościem programu będzie Eligiusz Jędrysek, prezes Klubu Turystyki Kolarskiej KTUKOL w Głuchołazach. Sezon rowerowy już wystartował. Zapytamy o działalność tego klubu, imprezy zaplanowane w najbliższych tygodniach. Dowiemy się też, gdzie na południu Opolszczyzny są ciekawe trasy rowerowe.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Jan Poniatyszyn. Z autorem można kontaktować się mailowo: jan.poniatyszyn@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »