Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 9 kwietnia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Dwie różne płyty, które łączy wspólny cel, czyli działalność charytatywna. Pierwsza, wydana na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża, na której oprócz polskich artystów, usłyszymy nagrania podarowane przez wytwórnie z RFN, ZSRR czy artystę z dalekiej Japonii. Druga to zapis koncertu na rzecz UNICEF-u, a dokładnie Światowy Dzień dziecka. Tu główne role grają bracia Gibb z grupy Bee Gees, obok których pojawiają się gwiazdy takie jak Rod Stewart, Earth Wind and Fire czy ABBA.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT
Ze znaną pianistką, dyrektorem artystycznym festiwalu Muzycznego Święta Kwitnących Azalii porozmawiamy o organizacji tegorocznej edycji imprezy.

W cyklu "Swojego nie znacie" gościem Żanety Plotnik będzie Katarzyna Suchara – nauczyciel śpiewu i wokalistka. Muzyczna pasją dzieli się z uczestnikami zajęć wokalnych w Młodzieżowym Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie i MDK-u w Lublińcu.

W audycji również:
10:10 Swojego nie znacie – Żaneta Plotnik
  • Katarzyna Suchara – nauczyciel śpiewu i wokalistka. Muzyczna pasją dzieli się z uczestnikami zajęć wokalnych w Młodzieżowym Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie i MDK-u w Lublińcu.
10:45 Na linii Korfantego – kalendarium historyczne w setną rocznicę III Powstania Śląskiego – 66 odcinków – marzec-kwiecień-maj 2020 – Bolesław Bezeg
11:35 Czytasie – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:05 do 12:00 od poniedziałku do piątku zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »