Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 7 marca 2021 roku

23:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Z jednej strony posłuchamy spokojnie i melancholijnie grającego Metus, a z drugiej nieco metalu progresywnego. Zagrają nam panowie z AnVsion. Z klasyków sięgniemy po Jethro Tull. W zagranicznych wojażach będziemy towarzyszyć Szwedom z Katatonii i przypomnimy sobie ich (zdaniem wielu) najlepszą płytę - "Viva emptiness". Nie sposób też nie sięgnąć po polskie Openspace i solową twórczość Jerzego Antczaka znanego z zespołu Albion.

Do słuchania od 23:00 do 1:00 w nocy zaprasza Adam Wołek, dziennikarz TVP3 Opole. Do autora można napisać tu: adam.wolek@radio.opole.pl

17:00 CAŁY NASZ SPORT
Na zakończenie sezonu zasadniczego siatkarskiej PlusLigi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Vervą Warszawa. Relacja decydujących fragmentów meczu na naszej antenie.

Zaraz potem gościem audycji będzie Sebastian Świderski, prezes ZAKSY, z którym porozmawiamy między innymi o przygotowaniach do półfinału Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań, przygotowaniach do finałowego turnieju o Puchar Polski w Krakowie oraz o transferach w drużynie, bowiem w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej spekulacji na temat ewentualnych ruchów kadrowych.

W drugiej części audycji odwiedzimy tor żużlowy przy Wschodniej w Opolu. Drużna Kolejarza Opole w tym tygodniu rozpoczęła treningi przed wznowieniem sezonu. Na temat przygotowań do startu w rozgrywkach 2.ligi, ale nie tylko, mówić będziemy z Piotrem Mikołajczakiem, dyrektorem klubu i menadżerem zespołu.

Podsumujemy również weekendowe występy opolskich drużyn w koszykówce, siatkówce, piłce nożnej i szczypiorniaku.

Do słuchania od 17:05 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »