Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 stycznia 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ

Tym razem audycja przyjmie niecodzienną formułę i stanie się "Urodzinową Playlistą Wolfiego"..., co ma ścisły związek z 265. rocznicą urodzin Wolfganga Amadeusa Mozarta! Tak niezwykłą rocznicę, która pokrywa się z czasem emisji audycji (27 stycznia), uczcimy słuchając różnorodnych dzieł (lub ich fragmentów) Jubilata, a na playliście znajdą się propozycje złożone przez Słuchaczy Radia Opole!


Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

16:00 POPOŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
Galerie handlowe będą otwarte od 1 lutego - ogłoszono na rządowej konferencji prasowej, a Główny Inspektor Sanitarny daje zielone światło dla otwarcia siłowni. Na ten temat będziemy dyskutować w Popołudniowej Loży Radiowej w cyklu "Pracodawcy, związkowcy - wspólna sprawa".

Zaproszenie do programu przyjęli: Grzegorz Adamczyk (NSZZ Solidarność), Jerzy Szteliga (OPZZ), Grzegorz Kuliś (BCC), Piotr Pancześnik (Kongregacja Przemysłowo Handlowa) i ekonomista Artur Żurakowski.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Aneta Skomorowska-Kobza. Z autorką można kontaktować się mailowo: aneta.skomorowska@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »