Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 stycznia 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ

Tym razem audycja przyjmie niecodzienną formułę i stanie się "Urodzinową Playlistą Wolfiego"..., co ma ścisły związek z 265. rocznicą urodzin Wolfganga Amadeusa Mozarta! Tak niezwykłą rocznicę, która pokrywa się z czasem emisji audycji (27 stycznia), uczcimy słuchając różnorodnych dzieł (lub ich fragmentów) Jubilata, a na playliście znajdą się propozycje złożone przez Słuchaczy Radia Opole!


Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W programie zajrzymy dzisiaj do Głuchołaz. Tam dzisiaj z krótką wizytą gości prezydent Andrzej Duda. Prezydent odwiedzi tamtejszy szpital, który realizuje pilotażowy program rehabilitacji osób po przejściu COVID-19. Przy tej okazji przypomnimy, na czym polega ten program.

Sprawdzimy też jak realizowany jest program nauczania w klasach 1-3. Bo ci uczniowie drugi tydzień chodzą do szkoły. Już nie uczą się na odległość.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Cezary Puzyna. Z autorem można kontaktować się mailowo: cezary.puzyna@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »