Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 26 stycznia 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Oleta Adams – amerykańska wokalistka jazzowa i soulowa. Wychowała się w rodzinie, w której królował gospel. Karierę wokalną rozpoczęła na początku lat osiemdziesiątych. Pierwszą płytę, którą sama sfinansowała, wydała w roku 1983, ale nie osiągnęła ona znaczącego sukcesu.

W trakcie swej wieloletniej kariery David Sanborn przeszedł długą drogę: od muzyka zespołu Paula Butterfielda do czołowego artysty sesyjnego współpracującego z takimi artystami, jak David Bowie, James Taylor czy Stevie Wonder. Z 1994 pochodzi album "Pearls" Davida Sanborna.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

8:00 PORANNA LOŻA RADIOWA
Ostatni wtorek miesiąca to zwykle dzień obrad sejmiku województwa. Dzisiaj (26.01) radni dostaną do zatwierdzenia kandydaturę na wicemarszałka w związku z tym, że Roman Kolek wraca do pacy w zawodzie lekarza. Arytmetyka sejmikowa wskazuje, że Rafał Bartek zastąpi Kolka na stanowisku, ale radni Prawa i Sprawiedliwości zapowiedzieli już, że nie poprą tej zmiany.

Gośćmi Porannej Loży Radiowej będą Martyna Nakonieczny, przewodnicząca klubu radnych PiS i Szymon Ogłaza, przewodniczący klubu radnych Koalicji Obywatelskiej.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 8:05 do 9:00 zaprasza Aneta Skomorowska-Kobza. Do autorki można napisać tu: aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »