Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 24 stycznia 2021 roku

23:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Zaczniemy body krakowskiego BlackLight. To swego rodzaju odkrycie. Debiut, który brzmi bardzo dojrzale, z pomysłem i polotem. Oczywiście, klasyki teżnie może zabraknąć. W eter popłynie znakomita "Draconian times" brytyjskiego Paradise Lost. Z naszego podwórka będzie nieodżałowana Sirrah. Muzycy z Opola świetnie wpisali się w klimat. Grali koncerty m.in. z legendarnym Samaelem, którego z płyty "Passage" też posłuchamy. Będzie także niespodzianka.

Do słuchania od 23:00 do 1:00 w nocy zaprasza Adam Wołek, dziennikarz TVP3 Opole. Do autora można napisać tu: adam.wolek@radio.opole.pl

17:00 CAŁY NASZ SPORT
W programie powrócimy do wczorajszych ligowych spotkań z udziałem drużyn z naszego regionu. Sprawdzimy między innymi, jak radziły sobie I-ligowe siatkarki Uni Opole, ekstraklasowi siatkarze Stali Nysa, a także nasze zespoły występujące w Tauron. 1 Lidze.

Podsumujemy również rywalizację opolskich drużyn w rozgrywkach I ligi koszykarzy: Pogoni Prudnik i Weegree AZS Politechniki Opolskiej.

Nie zabraknie też najważniejszych sportowych doniesień agencyjnych z kraju i ze świata, a w sekwencji piłkarskiej ligowych wyników z rozgrywek w Europie.

Do słuchania od 17:05 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »