Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 17 stycznia 2021 roku

23:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Na dobry początek zapoznamy się z albumem "Follow the future" krakowskiego BlackLight. Ale nie samymi nowościami człowiek żyje, dlatego zajrzymy też w przeszłość. Będzie bardzo nastrojowo za sprawą Szwedów z Opeth i Brytyjczyków z Porcupine Tree. Pojawi się także Quidam, ale z męskim wokalem z płyty "Alone Together". Przypomnimy sobie także piewców legend z Lubelszczyzny, czyli Circle of Bards. Sięgniemy też po klasykę w postaci ELO i Sisters of Mercy.

Do słuchania od 23:00 do 1:00 w nocy zaprasza Adam Wołek, dziennikarz TVP3 Opole. Do autora można napisać tu: adam.wolek@radio.opole.pl

17:00 CAŁY NASZ SPORT

W programie powrócimy do wczorajszych meczów z udziałem drużyn z naszego regionu. Sprawdzimy z jakim skutkiem grały siatkarskie zespoły Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Uni Opole, ZAKSY Strzelce Opolskie, koszykarze Pogoni Prudnik i Weegree AZS Politechniki Opolskiej oraz futsalowcy z Brzegu i Komprachcic.


Mówić będziemy również o zmianie na stanowisku prezesa Gwardii Opole. W minionym tygodniu z pełnienia tej funkcji zrezygnował Wojciech Radziewicz, a nową szefową została związana z klubem od wielu lat Karina Radomska.


W sekwencji piłkarskiej dowiemy się m.in., jak do rundy rewanżowej rozgrywek Fortuna 1. Ligi przygotowują się zawodnicy Odry Opole.

Porozmawiamy także o premierowym "Biegu z gołym torsem" w Kędzierzynie-Koźlu.


Do słuchania od 17:00 do 19:00 zaprasza Paweł Konieczny wraz z zespołem redakcji sportowej. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »