Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 17 stycznia 2021 roku

23:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Na dobry początek zapoznamy się z albumem "Follow the future" krakowskiego BlackLight. Ale nie samymi nowościami człowiek żyje, dlatego zajrzymy też w przeszłość. Będzie bardzo nastrojowo za sprawą Szwedów z Opeth i Brytyjczyków z Porcupine Tree. Pojawi się także Quidam, ale z męskim wokalem z płyty "Alone Together". Przypomnimy sobie także piewców legend z Lubelszczyzny, czyli Circle of Bards. Sięgniemy też po klasykę w postaci ELO i Sisters of Mercy.

Do słuchania od 23:00 do 1:00 w nocy zaprasza Adam Wołek, dziennikarz TVP3 Opole. Do autora można napisać tu: adam.wolek@radio.opole.pl

11:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA
Przekonują, że obecne przepisy zakazujące działalności są wbrew Konstytucji i zapowiadają otwarcie swoich biznesów - przedsiębiorcy zwłaszcza z branż turystycznych nie chcą bankrutować i ogłaszają, że od poniedziałku wracają do prowadzenia swoich firm. Z kolei Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii przypomina o uruchomieniu tarczy PFR 2.0, z której może skorzystać 45 branż. Jaka może być skala otwieranych działalności i czy zapowiedziana pomoc uspokoi nastroje? O to zapytamy naszych gości w Niedzielnej Loży Radiowej.

Od 11:05 do 12:00 do słuchania zaprasza Joanna Matlak. Z autorkami można kontaktować się mailowo:
joanna.matlak@radio.opole.pl
aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »