Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 15 stycznia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Nazareth - Ballad Album
  • Wiele grup hard rockowych ma w swoim dorobku ballady (najwięcej znanych należy do grupy Scorpions) ale w przypadku grupy Nazareth przez długi czas nie była to cecha dominująca i w latach 70-tych sprowadzała się do jednego, wielkiego przeboju "Love Hurts" i nie mniej urokliwej piosenki "Dream On". Zmieniło się to na początku lat 80-tych, gdzie złagodzili nieco brzmienie i chętniej zapuszczali się w inne style, chociażby reggae, a efektem była prezentowana płyta.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Machina ruszyła. Seniorzy po 80. roku życia mogą zapisywać się na szczepienia przeciw COVID-19. Pozostali - możemy zgłaszać chęć przyjęcia szczepionki.
Jak to działa, jak przebiega w naszym regionie - to sprawdzimy w magazynie reporterów Radia Opole.

Będzie też o społecznych skutkach nowych przepisów. Sprawdzimy jak zmieniła się sytuacja ofiar przemocy domowej.

Na koniec - dziś ważny dzień dla Mochowa w gminie Głogówek. Miejsce to niezwykłe, a historii z nim związanych wiele. Dlaczego piątek (15.01) przejdzie tam również do historii? Dowiecie się Państwo słuchając magazynu "Reporterskie tu i teraz".

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo: agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »