Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 15 stycznia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Nazareth - Ballad Album
  • Wiele grup hard rockowych ma w swoim dorobku ballady (najwięcej znanych należy do grupy Scorpions) ale w przypadku grupy Nazareth przez długi czas nie była to cecha dominująca i w latach 70-tych sprowadzała się do jednego, wielkiego przeboju "Love Hurts" i nie mniej urokliwej piosenki "Dream On". Zmieniło się to na początku lat 80-tych, gdzie złagodzili nieco brzmienie i chętniej zapuszczali się w inne style, chociażby reggae, a efektem była prezentowana płyta.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
8:00 PORANNA LOŻA RADIOWA
W Porannej Loży Radiowej gościem będzie Kamil Bortniczuk. Poseł Porozumienia pochodzący z Głuchołaz odniesie się do słów Witolda Zembaczyńskiego, który w czwartek stwierdził, że Opolszczyzna została pominięta w rządowej pomocy dla branży turystycznej. Porozmawiam z nim także o projekcie zmian w prawie dotyczącym zniesienia możliwości nieprzyjęcia mandatu. Porozumienie nie zgadza się na takie rozwiązanie.

W drugiej części programu dr Wiesława Błudzin, ordynator oddziału zakaźnego w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu i konsultant wojewódzki do spraw chorób zakaźnych powie, dlaczego warto zaszczepić się przeciwko covid-19.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Zaprasza do słuchania od 8:05 do 9:00 Aneta Skomorowska-Kobza. Do autorki można napisać tu: aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »