Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 13 stycznia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Marek Sart - Mimozami jesień się zaczyna

Płyta poświęcona jednemu z najciekawszych kompozytorów (był tez czynnym muzykiem w Melomanach i Drumlersach) muzyki popularnej w Polsce, wydana w 1975 roku, ale skupia się na utworach które komponował głównie w latach 60-tych, jak najsłynniejsze "Wspomnienie" śpiewane przez Czesława Niemena, czy "Bal u Posejdona" Anny German.

Scorpions - Best of Rockers N' Ballad

Tylko pozornie jest to zbiór największych przebojów grupy Scorpions, który jako taki niewiele by wnosił do ich dyskografii. mamy tu jednak część piosenek nagranych na nowo, odzwierciedlających ówczesne brzmienie grupy, oraz niepublikowane nagranie i cover grupy The Who.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
8:00 PORANNA LOŻA RADIOWA
Czy możliwe jest połączenie sił Koalicji Obywatelskiej i ruchu Polska 2050? Plany wspólnych list snuł w zeszłym tygodniu poseł PO Tomasz Kostuś. W Porannej Loży Radiowej odniesie się do tego lider ruchu Szymon Hołownia. Spytam także, czy zapowiadany przez niego transfer dotyczy być może parlamentarzysty oraz jak wygląda budowanie struktur w województwie opolskim.

W drugiej części programu gościem będzie Marek Tomków wiceprezes Naczelnej Rady Aptekarskiej. Powie dlaczego należy się zaszczepić przeciwko covid-19, a ponieważ jest już po pierwszej dawce szczepionki, spytam czy odczuwał jakieś skutki uboczne.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Zaprasza do słuchania od 8:05 do 9:00 Aneta Skomorowska-Kobza. Do autorki można napisać tu: aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »