Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 5 grudnia 2020 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Muzyka warta poznania: głosy Wielkopolan urodzonych w XIX wieku, najstarsze fonogramy z lat 1936-1956. Zaginione Archiwum koncert Mariusza Puci z listopada 2016 roku - fragmenty oryginalnych nagrań z roku 1913, unikatowe brzmienie, nowoczesne techniki elektronicznego przetwarzania dźwięku i prezentacja multimedialna dopełniająca całości.

Do słuchania w piątek od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie.
Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

16:00 CAŁY NASZ SPORT
W pierwszej godzinie programy skupimy się na podsumowaniu wczorajszych spotkań z udziałem siatkarskich drużyn z naszego regionu. W PlusLidze w klasyku rozgrywek niepokonana w tym sezonie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmowała PGE Skrę Bełchatów, a beniaminek Stal Nysa grała z faworyzowaną Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Z kolei będące ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji zawodniczki Uni Opole o ligowe punkty w Stegu Arenie rywalizowały z Karpatami Krosno.

Gościem programu będzie Dietrmar Brehmer – szkoleniowiec Odry Opole, który opowie o przygotowaniach drużyny do niedzielnego meczu w Fortuna I. Lidze z GKS Tychy.

Porozmawiamy również z ciężarowcem Bartłomiejem Bonkiem. Były sztangista Budowlanych Opole po ośmiu latach dostanie srebrny medal olimpijski po dyskwalifikacji za doping dotychczasowego mistrza z Ukrainy.

Bezpośrednie relacje tym razem przeprowadzimy z meczu w I lidze siatkarzy: Mickiewicz Kluczbork – Avia Świdnik, a w ostatniej godzinie audycji ze spotkania PGNiG Superligi piłki ręcznej: Gwardia Opole - Zagłębie Lubin.

Do słuchania od 16:05 do 20:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »