Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 30 listopada 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Juliette Gréco zmarła 23 września w wieku 93 lat. Artystka uważana za ikonę francuskiej piosenki, była muzą egzystencjalistów, koleżanką Orsona Wellesa i inspiracją Jean-Paula Sartre'a. Przyciągała do siebie mężczyzn.

Fenomen piosenki francuskiej. W dzisiejszym programie nagrania najlepszych wykonawców tego nurtu: Yves Montand, Mouloudji, Georges Brassens.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Szpital tymczasowy w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu gotowy na 90 procent. Trwa jeszcze uzupełnianie sprzętu i kadry medycznej. Nadal nie wiadomo, kiedy pojawią się w nim pierwsi pacjenci zakażeni koronawirusem.

W Kędzierzynie-Koźlu uruchomiono "ciepłownię". To miejsce, do którego będą trafiać osoby bezdomne z tzw. interwencji, czyli odnalezione na klatkach schodowych, działkach i pustostanach. "Ciepłownia" będzie funkcjonowała w godzinach 18:00-08:00.

W weekend, po kilkutygodniowej przerwie otwarto galerie handlowe. Opolanie ruszyli na świąteczne zakupy, zdecydowana większość stosowała się do wprowadzonych obostrzeń sanitarnych.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 14:05 do 15:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Z autorem można kontaktować się mailowo: boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »