Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 29 listopada 2020 roku

23:00 SET MEG
7:00 MAMY WEEKEND
Jesteśmy pomiędzy dwoma największymi dniami wyprzedaży w ciągu roku: Black Friday i Cyber Monday. Oprócz okazji do tanich zakupów te dni dają wiele możliwości dla oszustów. Jak nie pozwolić, by w naszym portfelu zagościł czarny piątek? O tym opowie Tomasz Chróstny, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

W naszym porannym programie będziemy również świętować Andrzejki, a co z tym idzie spróbujemy wywróżyć szczęście na kolejny rok.

W programie także stałe cykle:
07:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
07:40 Spod Znaku Rodła – Halina Nabrdalik
  • O planach obchodów 100. rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego opowie Bolesław Bezeg, historyk i publicysta radiowy, członek Stowarzyszenia Biało-Czerwone Opole.
08:04 W cztery oczy – Joanna Matlak
  • To niemalże ostatni moment na złożenie wniosku o zwolnienie z opłacania składek, więc poniedziałkowego terminu powinni przypilnować przedsiębiorcy z branży turystycznej, wystawienniczej czy estradowej. Na co szczególnie zwrócić uwagę powie nasz gość, czyli Sebastian Szczurek, rzecznik regionalny ZUS w naszym województwie.
09:15 Mała kultura – Justyna Marcińska
10:35 Prosto z SejmuMagdalena Ogórek /powtórka/

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Paweł Konieczny. Z autorem można kontaktować się mailowo: pawel.konieczny@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »