Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 27 października 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
David Sanchez -pochodzący z Puerto Rico muzyk pełnymi garściami czerpie nie tylko z tradycji jazzu, ale i muzycznego stylu swojego miejsca urodzenia.

David Binney - saksofonista altowy, który ma na koncie wiele płyt, wciąż zaliczany jest przez część krytyków do jazzowej młodzieży. A to przecież jedna z czołowych postaci współczesnej nowojorskiej muzyki improwizowanej.

"We'll be together again" to tytuł ekscytującego spotkania saksofonistów tenorowych Gene'a Ammonsa i Sonny'ego Stitta. Nagranie ukazało się pod koniec lat 60., kiedy Ammons odsiadywał długi wyrok za posiadanie heroiny.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
19:00 REWIRY KULTURY
O kulturze pracy porozmawiamy z dr Radosławem Walczekiem z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Obszarem jego zainteresowań badawczych są indywidualne i zawodowe czynniki wpływające na zadowolenie z pracy. Nasz gość obserwuje tendencje krajowe i zagraniczne. W audycji opowie m.in. o odmiennych typach osobowości, które mają różne potrzeby związane z motywacją. Będzie także o tym, jak środowisko i struktura firmy wpływa na możliwość wykorzystania w pełni potencjału pracownika. Zapraszamy!

Do słuchania od 19:05 do 21:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »