Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 26 października 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Władysław Komendarek na przełomie lat 70. i 80. był jednym z filarów progresywnego zespołu Exodus, z którym zdobywał Złote Płyty i objeżdżał największe hale w Polsce. Pulsujące syntezatory, zapadające w pamięć melodie i obyczajowy film z połowy lat 80. w tle.

Debiutancki album Electronic Division pojawia się po raz pierwszy na płycie CD.

Muzyka ze słuchowiska "Zbiesione" wykonana przez zespół Auto Da Fe.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.
6:00 KTO RANO WSTAJE...
Budzimy Was z większym uśmiechem, bo spaliśmy godzinę dłużej. Przynajmniej na razie możemy się tak oszukiwać, że zmiana czasu na zimowy jest z korzyścią dla samopoczucia. Ale początek tygodnia to również dobre informacje pogodowe. Realnie słońca ma być zdecydowanie więcej.

Powiemy też jak dzielnie pokonywać przeszkody. Uczestnicy takich zawodów opowiedzą jak wyglądają ich treningi i zgrupowania w czasach pandemii. A na koniec o kolejnym budżecie obywatelskim, który dotyczy przede wszystkim obiektów sportowych. Na wspólną rozgrzewkę zapraszamy już od 6 rano.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Porannym gościem Radia Opole będzie Mariusz Grochowiak, dyrektor Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach, z którym porozmawiamy o rehabilitacji pacjentów pocovidowych.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »