Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 20 października 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Chico Freeman to współczesny saksofonista tenorowy i trębacz jazzowy oraz syn saksofonisty jazzowego von Freemana.

Mihaly Dresch Quartet, Archie Shepp: "Hungarian Bebop" - wydawałoby się, że trudno o bardziej egzotyczne spotkanie: oto weteran "czarnej" awangardy - Archie Shepp spotyka się z zespołem eksplorującym muzykę Transylwanii. A jednak wszystko ma tu sens.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
6:00 KTO RANO WSTAJE...
Poranny program rozpoczniemy od kolejnego genialnego dziecka. Tym razem 13-latek zawstydził rodziców genialnym wynalazkiem, który oszczędzi czas w każdym domu.

Sprawdzimy też, jak w tych trudnych czasach, wygląda nauka w szkołach ponadpodstawowych. A na koniec dobra dawka humoru na wtorek, czyli spotkanie z niedźwiedziem przy wspólnym stole. Zapraszamy do słuchania już od 6 rano!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Ireneusza Prochery
  • "Hybrydowe nauczanie" - to określenie, którym coraz częściej opisuje się rzeczywistość opolskich szkół. Jak wygląda sytuacja dziś i jakie są perspektywy na nadchodzące jesienno-zimowe miesiące? O tym porozmawiamy z opolskim kuratorem oświaty Michałem Siekiem.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***